13 Mayıs 2003 23:41

Asia Babasının Kartlarıyla Oynamıyor

Korku ustası Dario Argento'nun ll Cartaio (Card Dealer/Kart Dağıtıcısı) adını taşıyan bir korku filmi üzerinde çalıştığını daha önce duyurmuştuk. Önümüzdeki haftalarda Roma'da çekimlere başlamayı düşünen Argento, filminin son dönemde yıldızı iyice parlayan güzel oyuncusunu elinden kaçırdı. Yönetmenin kızı Asia argento, babasının yeni Giallo'sunda oynamaktan vaz geçti.Film, son dönemde Fear Dot Com ile karşımıza çıkan internet tabanlı korku temasını, bir seri katil öyküsüyle birleştiriyor. İnternet üzerinden polisle alay eden bir seri katil konu ediniyor. Güzel kızını kaybeden usta yönetmenin kadrosunda gözüken tek oyuncu ise, Stefania Rocca.Asia Argento'nun baba projesini neden bıraktığı açıklanmadı.
Yorumlar
  • korku sinemasına çok uzak olmama rağmen dario argento'nun filmlerini zevkle izlerim. özellikle filmlerindeki görsellik(suspiria'yı hatırlayın) ve inanılmaz güzellikteki müzikleri beni her zaman çeker. bu açıdan merakla bekliyorum yeni filmini

  • argento muhteşem bi korku ustası ve böyle bi öyküyü de nasıl yansıtabileceğini az çok tahmin ediyor ve sabırsızlanıyorum..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir