5 Mayıs 2018 09:06

Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok, Cuma sinemalarda!

Filmin ilk gösterimi, 24. Uluslararası Adana Film Festivali kapsamında gerçekleştirilmişti.Görüntü yönetmenliğini Vedat Özdemir'in üstlendiği bir diğer Onur Ünlü projesi olan "Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok" filminin senaryosu da Ünlü'ye ait. Oyuncu kadrosunda Demet Evgar ve Fatih Artman 'ın yer aldığı filmin çekimleri geçtiğimiz Ekim ayında tamamlanmıştı. Filmin ilk gösterimi, 24. Uluslararası Adana Film Festivali kapsamında gerçekleştirilmişti. Yeni vizyon tarihi ise 11 Mayıs Cuma.


Filmin konusu ise şöyle: Cinayet masası dedektifi Salim, içine kapanık bir adamdır. Eşinden ayrılan ve 3 yaşında bir kızı olan Salim, göz tedavisinin sonuç vermediğini ve zamanla tamamen kör olacağını öğrenir. Üzerinde çalışmaya başladığı cinayet davasında öldürülen kişinin karısı Handan Hanım’ın da kör bir piyanist olması, Salim için durumu daha da tuhaflaştırır. Dava süreci ilerledikçe Handan Hanım’a gönlünü kaptıran Salim, karşılık bulamayınca ilgisini cinayetin bir numaralı katil zanlısının kör karısı Leyla’ya yöneltir.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir