14 Temmuz 2005 12:45

Aslan Paylaşılamıyor

Kimin sesi Narnia'da daha çok çıkacak?

Andrew Adamson, C.S. Lewis'in 7 kitaplık fantastik serisi Narnia Günlükleri'ne el attığından beri tüm gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Seriden beyazperdeye yansıyacak olan ilk film Aslan, Dolap ve Cadı'nın bir numaraları kahramanı Aslan için aktörler arasındaki rekabet hala sürüyor.Adamsom hiçbir günün boş geçirmez ve Yeni Zelanda'daki çekimlere devam ederken Hollywood'un yakışıklıları da bu filmin bir parçası olabilmek için çırpınıyor. AICN'ün bildirdiğine Aslan'ı seslendirerek bu eserin bir parçası olması muhtemel ilk isim Liam Neeson.Neeson, Aslan'ı gerçekten seslendirecek derken The Daily Telegraph'tan başka bir dedikodu geldi. Ünlü gazetenin haberine göre Disney'in Aslan'ı seslendirmesi için kapısını aşındırdığı isim Russell Crowe'dan başkası değil.Narnia Günlükleri'ne her gün yeni dedikodular eklenirken gözünüz Beyazperde.com'da olsun. Henüz dedikodu bile olsa beyazperdenin yeni fantastik dünyasındaki gelişmeleri kaçırmayın.
Yorumlar
  • bence güzel bir film olmuş muhteşem görüntüler ve karekterler yerinde kullanılmış

  • ben bu filmde ne bekledim ne buldum. ben hayal kırıklığına uğradım. umarım filmi merakla bekleyen hayranlarıda bu hayal kırıklığına uğramaz

  • Son haberlere göre Aslan'ı usta aktör Liam Neeson'ın seslendirmesi kesinleşmiş,kendisi karizmatik ve babacan karakterleri ustalıkla canlandırmasıyla tanınır ve bence bu rol için birkaç doğru seçimden biridir,kısacası Narnia sağlam adımlarla ilerliyor.Saygılar.

  • valahi aslanı kim seslendiri bilmiyorum ama kitapta anlatılana göre aslanın sesi mükemmel olmalı çünkü aslan kitabın baba karakteri.sesi önemle vurgulanıyor çoğu yerde.ayrıca sevgili akturkan narnia günlükleri filmi fantastik bir film belgesel değil.

  • heyecanla bekliyorumher haber beni dahada heyecanlandiriyor. Filmdeki aslan karakterinin isminin "aslan" olmasinin türkçemizle bir alakas1 var mi acaba?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir