25 Eylül 2009 10:12

Aslında Uzaya Gidilmedi!

Ünlü komplo teorisini anlatan kült bilim kurgu filmi Capricorn One yeniden çekiliyor...

Nasa, büyük bir Mars yolculuğu hazırlığı içindedir. Yolculuğa kısa bir süre ortaya çıkan bir sorun, görevin iptal olmasına neden olur. Fakat, başarısına gölge düşürmek istemeyen Nasa yetkilileri, sanal bir Mars yolculuğu hazırlamaya başlarlar...Uzay teknolojilerine ve Nasa'ya dair üretilen komplo teorilerinin en çarpıcısından yola çıkılarak gerçekleştirilen Capricorn One, günümüzde de küçük bir grup tarafından savunulan, "aslında uzaya gidilmedi" teorisi üzerine sıradışı bir uzay filmi! Remake çağında doğal olarak (artık doğal oldu!) bu yapım da yeniden çekiliyor. Projenin yönetmen koltuğu tür sinemasında iddialı bir şekilde ilerleyen John Moore'a verildi.
Yorumlar
  • Senaryo aslında sıradan,bir zamanlar ayak basılan ay uydusu içinde bu tip spekülasyonlar ortaya atılıyordu.Film bence güzel bir yapım olucaktır.

  • O yeniden çekiliyor bu yeniden çekiliyor... Bıktım valla...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir