13 Temmuz 2011 00:00

Ata Demirer'den yeni sezonda yeni film

Ata Demirer, yeni bir sinema filmi çekebileceğinin sinyallerini de verdi.

“Eyyvah Eyvah' filmlerinin çekildiği Çanakkale’nin Ezine İlçesi’ne bağlı Geyikli Beldesi’ndeki Belediye Aile Çay Bahçesi’ne adı verilen Ata Demirer, yeni bir sinema filmi çekebileceğinin sinyallerini de verdi.

Tatilini geçirdiği Bozcaada İlçesi’nden, Belediye Aile Çay Bahçesi’ne adının verilmesi nedeniyle düzenlenen törene katılmak için geldiği Geyikli’de sevgi gösterileriyle karşılanan Ata Demirer, yeni sezona bir sürpriz yapabileceğini söyledi.

Geyikli’ye Eyyvah Eyvah filmlerinin başarılı yönetmeni Hakan Algül’le gelen Ata Demirer, “Sürprizi netleşmeden açıklamak istemiyorum. Yeni bir sinema filmi olabilir. Gerekli çalışmaları yapıyorum. Zamanı gelince açıklarım dedi.

Yorumlar
  • Ata demirer yaparsa izleriz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir