6 Ocak 2004 13:49

Ateş Kadehine Bean Düştü

Harry Potter'ın dördüncü filmine son dahil olan isim Rowan Atkinson!

Heyecanla beklenen Harry Potter ve Azkaban Tutsağı henüz vizyona girmeden, dördüncü film şekillenmeye başladı bile! Yeni filmin oyuncu kadrosunda yer alacağı kesinleşen son isim, Bayan Weasley rolündeki Julie Walters'ın ardından, (üç küçük yaramazı saymazsak), Mr. Bean olarak ünlenen İngiliz komedyen Rowen Atkinson oldu.İngiliz yönetmen Mike Newell'ın memleketlisi Atkinson'u hangi rol için seçtiği henüz bilinmese de Harry Potter ve Ateş Kadehi'ndeki en can alıcı tiplerden biri olan Deligöz Moody'ye yakışacağını düşünüyoruz. Siz ne dersiniz?Ateş Kadehi çekimlerinin Nisan'da başlayacağını, ancak 2005'ten önce gösterime girmeyeceğini de ekleyelim...
Yorumlar
  • Böylesine komedi flimi konusunda usta birisinin harry potter!a yakışmayacağı çok açık. Neden böyle düşündüklerini anlayamadım.

  • bence süper olur.adamda moddy tipi olduğu açıkça görülüyor.

  • bence oldukça iyi.adamda zaten moody tipi var.biraz bilgisayar hilesi ve makyaj tamamdır.iyi olmuş iyi.

  • kesinlikle igrenc olurf bazılar voldi olcak diyo bilemiyorum ikisinede yakışmaz cast ne yapmaya çalısıyo

  • Bilemiyorum ilginç olurdu herhalde yani şu anda Mr.Atkinson'un en uygun olduğu rol bu ne dersiniz ben yakışır diyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir