1 Ekim 2005 11:57

Atıf Yılmaz'ın Tedavisi Devam Ediyor

Usta yönetmen halen hastanede

Usta yönetmen Atıf Yılmaz'ın tedeavisi dün de Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde sürdü. Başhekimi Prof. Dr. Meral Gültekin, Atıf Yılmaz'ın doktoru Doç. Dr. Cumhur Arıcı ile düzenlediği basın toplantısında, yönetmenin sağlık durumuna ilişkin bilgi verdi.Ntvmsnbc'nin haberine göre, Yılmaz'ın şikayetleriyle ilgili tetkikler yapıldığını belirten Prof. Dr. Gültekin, "Yılmaz'ın ameliyat edilmesine neden olan ülser rahatsızlığıyla ilgili bağırsağında yapışma bulunduğu tespit edildi" dedi.Bağırsaktaki yapışma ve tıkanmanın tedaviyle giderilmeye çalışıldığını ifade eden Doç. Dr. Cumhur Arıcı, tedavinin bugün de süreceğini söyledi.Bu arada Deniz Türkali'nin Genel Cerrahi Servisi'nde tedavisi süren eşi Atıf Yılmaz'ın yanında olduğu, ancak çiftin hastanede gazetecilerle görüşmek istemedikleri belirtildi.Atıf Yılmaz, son filmi Eğreti Gelin ile 42. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin Ulusal Uzun Metrajlı Film Yarışması'na katılıyor.
Yorumlar
  • türk sinemasının en iyi yönetmenlerinden birini kaybettik.hepimizin başı sağolsun.nur içinde yat atıf yılmaz.ayakta alkışlıyoruz seni.

  • atıf yılmazı bugece kaybettik basımız sağolsun

  • varya yemın edıorum al paçino yok brad pitt yok tom cruise hastaneye kaldırılsa hemen yazmak için yarışırsınız ayıp ya bizim için türkler ne yapmış önemli ama bir hollywood yıldızı olsa yok ona bişi olursa ben yaşamam yok dua ediorum dersiniz tabi özünüze dönün ayıptır ya

  • umarım atıf yılmaz en kısa zamanda sağlığına kavuşur.çünkü o türk sineması için önemli bir yönetmen.daha çok filmini izlemek isterim.inşallah çabuk iyileşirde bizde onun güzel filmlerini izleriz

  • Birisi ölse de gençlerin önü açılsa demiş.Bu lafı diyeni kınıyorum.Sonuçta Türk Sineması için önemli biri Atıf Yılmaz.Ayrıca gençlerin önü açılacaktır hiç merak etmesin.Çağan Irmak,Serdar Akar gibi genç yönetmenler çıkıyor bu ülkeden gençlerin önü açık yani.İnşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur.Ayrıca bir arkadasın lafı var Spielberg deilsin ki yorum yazsınlar diye o arkadasa da katılıyorum.Türk Filmi izlerler ama filmin yaratıcılarına hiç önem vermezler.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir