6 Nisan 2013 00:00

Atilla Dorsay'a saldırı

Dorsay, Emek Sineması'ndaki son durumu yerinde görmek isteyince saldırıya uğradı.Sinema eleştirmeni Atilla Dorsay, dün Emek Sineması'nda çirkin bir saldırıya maruz kaldı. Dün saat 15.00 civarından tarihi sinemanın son durumunu görmek için sinemaya giden Dorsay, Yeşilçam Sokağı'nda bulunan kapıdan Emek Sineması'na girmeyi başardı. Fakat Dorsay daha sonra görevliler tarafından dışarıya çıkarıldı. Sabah'ta yer alan habere göre Dorsay yaşadıklarını şöyle anlattı: "Emek Sineması'nın son durumunu görmek istemiştim. İlk önce sinemanın çıkış kapısından içeriye bakmak istedim. Çünkü daha önce bu kapıdan sinemaya girmişlerdi. Fakat bu kapının hemen dışında enkazlar vardı.


Geri döndüm ve Yeşilçam Sokağı'ndaki kapıdan içeri girdim. Görevliler arkamdan koşmaya ve 'giremezsiniz' demeye başladı. Devam ettim ve yıkıntı halinde bir bina gördüm. Her yer sökülmüş ve parçalanmıştı. Daha sonra iri yarı bir adam geldi ve beni yakamdan yakaladı. 'Dışarı' diye bağırdı. Ben de 'çıkmıyorum, istersen yumruk at' dedim. Yumruğunu da kaldırdı. Fakat beni tanıyan insanlar, beni o iri yarı adamın elinden kurtardı," dedi. Dorsay'ın olay hakkındaki yorumu ise "Demek ki içeride yapılanların nahoş olduğunun farkındalar" oldu.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir