18 Ağustos 2003 13:49

Attan Düşen Yıldız

Seabiscuit'in oyuncusu profesyonel jokey Gary Stevens attan düştü.

Yaşamın Renkleri'nin (Pleasantville) yönetmeni olarak tanıdığımız Garry Ross'un yeni filmi Zafer Yolu (Seabiscuit) hem gişede hem de eleştirmenlerin gözünde öne çıkan bir yapım oldu. Bir yarış atının yokluktan zafere uzanan hikayesini anlatan filmle ilgili yeni bir haber ise daha çok bir talihsizlik olarak kabul edilebilir. Filmin oyuncularından, gerçek hayatta profesyonel bir jokey olan Gary Stevens, Arlington Million yarışları sırasında attan düştü ve hastaneye kaldırıldı. Üç kez Kentucky Derbisini kazanan sporcu, sol omzu atın altında kalmasına rağmen ciddi bir sağlık sorunu yaşamadı...Seabiscuit, efsanevi yarış atının gerçek hikayesini anlatıyor. 30'lı yılların Amerika'sına egemen olan sıkıntılı dönemde, umutsuz atlarını yarışa hazırlayan üç kişinin hırsı var merkezde. Kimsenin başarılı olmasına ihtimal vermediği Seabiscuit, sahibinin, seyisinin ve jokeyin desteğinde efsanevi bir seyir izleyecek ve tarih yazacaktır...
Yorumlar
  • Seabiscuıt i bende merakla bekliyorum.Oscara aday olup olmaması kousunda cok düşündürüyor bu film beni neyse Gary Stevens'ı pek tanımam ama haber biraz üzücü.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir