26 Eylül 2005 02:43

Auburn Ejderhalar İle Yazışıyor

Auburn'ün kaleminden St George And The Dragon

Pulitzer ödüllü oyun yazarı David Auburn, milyon dolara yakın ödeme üzerinden, St George And The Dragon adlı projenin senaryosu için çalışmalarına başladı.St George And The Dragon, My Little Eye'dan tanıdığımız Galli yönetmen Marc Evans tarafından yakın takibe alınmış durumda. Paramount Studios ve prodüktör Doug Wick şimdilik filmin finansal işleyişini yönlendirecek şirket ve isim olarak geçmekte. St George And The Dragon, bir grup şövalyenin korkutucu yaratıklardan, feodal bir prensesi koruması ve kaçırması üzerine şekilleniyor. Auburn'ün senaryosunda ne şövalyeler alışılmış yiğit ve masalsı, ne de prenses saf ve temiz bir karakter çizecekmiş. Yazar, öyküyü farklı şekilde ele alıp, seyircilere alışılmadık mitolojik bir öykü sunmaya çalışılacakmış. Bakalım Auburn nasıl bir fantastik dünya yaratacak? Merakla bekliyoruz.
Yorumlar
  • konu biraz sıradan kitap konusu olsada,izleyiciye farklı yansıtılıcak denmesi beni biraz meraklandırdı açıkçası.Bekleyip görücez

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir