28 Temmuz 2006 12:09

Audrey Tautou, Zengin Avcısı...

Gad Elmaleh da çok zengin olmayan bir av!

Da Vinci Şifresi bizi kesmemişti doğrusu. Audrey Tautou, konusu bize bir parça Yeşilçam filmlerini anımsatan Hors de prix ile geri dönünce, biz de hemen aktarmak istedik. Fransız yapımı romantik komedinin yönetmenliğini Pierre Salvadori üstleniyor.Filmde Tautou, zengin erkekleri baştan çıkararak, banka hesaplarını hafifleten bir bayan, Elmaleh ise zengin görünüşlü ama fakir bir bey olarak karşımıza çıkacak. Tautou, yatırım yaptığı adamın gerçek yüzünü öğrenince ise, iki kişiyi birbirine düşman olmaktan kurtaracak tek bir şey kalacak, o da aşk...Diğer oyuncular arasında, Marie-Christine Adam, Vernon Dobtcheff, Jacques Spiesser gibi isimler var. Aralık ayında Fransa'da vizyona girecek film için bizim yorumumuz şöyle: Audrey Tautou blockbuster'lara değil, böyle filmlere yakışıyor.
Yorumlar
  • Filmi az önce izledim DVD'de ve bayıldım doğrusu.Audrey Tautou bir harika.Gad Elmaleh'ı Gönül Çelen'deki Chouchou karakterinden sonra ikinci izleyişim bu adam gerçekten inanılmaz yetenekli :)))Herkese rahatlıkla tavsiye edilebilecek bir film kannatimce...

  • Çok tatlı ve eğleceli bir filmdi.. Tam eğlencelik bir film, insanın morali düzeliyor izlerken :)

  • çok bilindik ama izlemezsem çatlarım=))

  • Bildik senaryo ama izliycem..

  • Audrey nereye..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir