14 Aralık 2010 01:00

'Av Mevsimi' hız kesmiyor

Şener Şen ve Cem Yılmaz'ı bir araya getiren film, vizyona girdiği günden bu yana ne kadar izlendi?

3 Aralık'ta vizyona giren Yavuz Turgul'un son filmi 'Av Mevsimi', 10 gün içerisinde toplam 1.017.185 kişi tarafından izlenerek 9.888.244,00 TL hasılat elde etti.

Filmin fotoğrafları için tıklayınız..Başrollerinde Şener Şen, Cem Yılmaz, Okan Yalabık, Melisa Sözen ve Çetin Tekindor'un yer aldığı film, vizyona gireli henüz iki hafta bile olmamasına rağmen izleyici sayısı hızla arttı. Vizyona girdiği ilk hafta sonunda 389.213 kişi tarafından izlenen ve 3.985.322,00 TL gişe geliri elde eden film, ikinci hafta sonunda da seyirci kaybetmeyerek 357.247 kişi tarafından izlendi.

'Av Mevsimi' ile aynı hafta vizyona giren, Müjdat Gezen'in başrol oynadığı 'Memlekette Demokrasi Var' filmi ise vizyona girdiği günden bu yana toplam 49.404 kişi tarafından izlendi ve 437.274,00 TL gelir elde etti.

Filmin fragmanı

Av Mevsimi (fragman) | video.mynet.com

MYNET SİNEMA FACEBOOK'TA. SEN DE KATIL! "Tıkla Beğen"

Yorumlar
  • bu fılımde şener olmasaydu bu kadar seyırcı s...km sene olmazdı

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir