3 Aralık 2010 01:00

'Av Mevsimi' 'nde dublör bolluğu

Yavuz Turgul, 'Av Mevsimi' filminde Cem Yılmaz ve Okan Yalabık ın oynadığı aksiyon sahnelerinde yer alacak dublörleri bir ay aradı.

Av Mevsimi'nde her oyuncunun ikizi rol aldı! Önümüzdeki cuma günü vizyona girecek olan yönetmen Yavuz Turgul’un yeni filmi Av Mevsimi’nde ekibi en çok zorlayan konulardan biri de dublör bulmak oldu.

Daha önce 'Eşkıya' ve 'Gönül Yarası' filmlerinde Şener Şen’in dublörlüğünü yapan Hasan Demircan hazırdı. Ancak Cem Yılmaz’la Okan Yalabık’ın dublörünü bulmak kolay olmadı. Turgul’un dublörlerin oyunculara ikizi kadar benzemesini istemesi yapım şirketini harekete geçirdi.

TEHLİKELİ TAKİP SAHNELERİ VAR


Yavuz Turgul, bir ay boyunca onlarca dublörle görüştü. Sonunda Cem Yılmaz’ın dublörü olarak Serkan Döner, Okan Yalabık’ın dublörü olarak ise Gökhan Altınışık seçildi. Özellikle otomobille takip sahnelerinde ve yükseklerden atlama sahnelerinde ünlü oyuncuların yerine görev yapan üç dublör filmde rol aldıkları için çok mutlu olduklarını söyledi.

Altı gün süren çekimlerin sonunda oyuncular ile dublörler bir araya geldiğinde en çok Şener Şen’le dublörü Hasan Demircan’ın benzediği görüldü.

MYNET SİNEMA FACEBOOK'TA. SEN DE KATIL! "Tıkla Beğen"

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir