27 Eylül 2010 00:00

'Av Mevsimi'ni Cem Yılmaz'a sormayın!

Yavuz Turgul; yeni filmi 'Av Mevsimi'nin oyuncuları Şener Şen, Cem Yılmaz, Okan Yalabık, Ozan Güven ve Zafer Algöz ile önceki akşam yemekte buluştu. Etiler Günaydın Restaurant'ta buluşan ekip, mekan çıkışı gazetecilerin yönelttiği soruları geçiştirmeyi tercih etti.

TARİH BELLİ
Kasım ayında vizyona girecek 'Av Mevsimi'nin tarihinin, başka Türk filmleriyle çakışması endişelerinin olup olmadığı sorularına yanıtı Cem Yılmaz verdi. Önce "Ne o, yükseklik korkusu mu?" diye espri yapan Yılmaz, sonra konuşmasına şöyle devam etti: "Böyle bir endişemiz yok. Vizyon tarihimiz belli. Bu dakikadan sonra herhangi bir değişikliğe gidileceğini sanmıyorum."

SADECE OYNADI
Ünlü komedyen, soruların devamının gelmesi üzerine, "Bu soruların muhattabı ben değilim. Ben bu filmde sadece bir oyuncuyum. En iyisi bunları filmin patronlarına sorun" dedi.

Yorumlar
  • Cem Yılmaz varsa kesinlikle izlenmesi gerekir kasım ayını iple çekiyorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir