11 Mayıs 2006 13:41

Ava Çıktı

Buffy'nin tek derdi erkekler

Her ne kadar üzerinden uzun zaman geçtiyse de Sarah Michelle Gellar'ı hala Buffy olarak hatırlıyoruz. Fakat artık televizyondan uzak duran ve beyazperdede etkisini arttıran güzel yıldız, Marc Klein'ın ismi belirlenmemiş yeni projesinde başrol oynayacak.Warner Independent Movie için çekilecek olan film, Melissa Bank'in The Girls' Guide Hunting and Fishing adlı kitabından uyarlanacak ve filmin senaryosunu Marc Klein yazacak.New Yorklu genç bir kitap editörünün doğru erkeği arayışıyla geçen komik hikayesinde güzel editörümüz sonunda aşık olacak. Ancak seçtiği erkek, hiç beklemediği bir şekilde kendisinden yaşlı, zengin, kültürlü ve güçlü bir adam olacak. Gellar ise her yeni aşık gibi aşkın her sorunu çözdüğünü düşünecek.
Yorumlar
  • wadaaa :p gelecek projelerinden biri daha Sarah'nın...we ben yine dört gözle bekliyorum!ayrıca bu filmin türü diğer filmlerine göre daha farklı ;)) ama Sarah her işin üstesinden gelebilecek bi oyuncu bence!!!

  • sarah michelle gellar hele şükür yeni we değişik projelere yelken açmış..ününü çok iyi kullanabilir we umarım kullanır.gerçekten yetenekli olduğuna inanıyorum...repliklerini tüm ruhuyla hissederek söylüyo çünkü!!!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir