7 Temmuz 2011 00:00

Avatar 2 ve 3 geliyor

Tüm dünyada milyonlarca kişiyi sinema salonlarına çeken 2000′lerin en büyük fenomenlerinden “Avatar”ın çok yakında bir değil iki devam filmi birden geliyor.

James Cameron’ın bir süredir üzerinde çalıştığı proje önümüzdeki yıl hayata geçmeye başlayacak. Senaryonun planlanan sürede tamamlanması mümkün olursa iki devam filminin bir arada çekileceği söylenen “Avatar 2″ ve “Avatar 3″ peşpeşe yıllarda seyirci karşısına çıkacak.


FİLMDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..


James Cameron’ın oldukça heyecanlı olduğu projeyle ilgili yapılan açıklamada devam filmlerinin, ilk filmin hikayesini sürdürmeyeceği, yalnızca bir karakterin ilk filmle ortak olacağı bildirildi.


“Avatar” meraklılarına, ilk filmin üç boyutlu sinema tecrübesinde yaşattığı yenilikleri katlayacak 2. filmin 2014, 3. filmin ise 2015′in Aralık aylarında gösterime girmesinin planlandığını da hatırlatalım.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir