30 Eylül 2010 00:00

Avatar dönüyor

Avatar Special Edition, 15 Ekim’de Sinemalarda

En İyi Görüntü Yönetmeni, En İyi Görsel Efekt, En İyi Sanat Yönetmeni dallarında Oscar sahibi olan, sinema dünyasında ve 3. boyutta çığır açan Avatar’ın, 8 dakika eklenmiş ve Pandora’da tanışacağımız yepyeni yaratıkların da olduğu versiyonu Avatar Special Edition, 15 Ekim 2010’da 3 boyutlu sinemalarda gösterime giriyor.


Film, Na’vi adlı bir halkın yaşadığı Pandora adlı gezegende geçiyor. Jake Sully, Na’vi halkının arasına gönderilir. Askeri bir şirket bu gezegeni incelemek üzere AVATAR adlı bir program oluşturmuştur. Bu program ile insanlar yarı insan yarı Na’vi haline getirilir ve misyoner olarak Pandora’ya gönderilirler.

Yorumlar
  • siz yanlış anlamışsınız 2.film değil bu ilk filme 8dk daha ekleyip tekrar sinemaya çıkarıyolar dikkatli okuyun 2.film diye gitmeyin(gerçi gitsenizde pişman olmazsınız 50 kere izlenir bu film)

  • arkadaşlar bu birdevam filmi değil aynı filmin 8 dakika uzatılmış versiyonuuuuu

  • 8 dakika eklenmiş bölümü diyor ...

  • eminim güzel olur . çünkü diğeri süperdi bu ondanda güzel olur 15 ekimi sabırsızlıkla bekliyorum

  • inşallah devamı daha da fantastik olur pandoranın bilinmeyen yerlerine götürür bizi

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir