10 Mayıs 2019 15:42

Avatar ve Star Wars filmlerinin vizyon tarihleri açıklandı

Son dönemde vizyona damga vuran pek çok film, Disney’in bünyesinde yer alıyor. Bu yapımlar arasında Avatar ve Star Wars da yer alıyor. Malum, Disney uzun bir süredir Marvel filmlerine yoğunlaşmıştı.

Geçtiğimiz yıl vizyona giren Avengers Infinity War ve kısa süre önce seyirciyle buluşan Avengers Endgame, Disney’in gelecek planlarını şekillendirmesinde önemli bir role sahipti.Bu filmlerin beklentileri tamamen karşılamasıyla birlikte, yeni Disney filmlerinin vizyon tarihleri de netleşmiş oldu.Hatırlanacağı üzere Disney kısa süre önce Fox’u da satın almıştı. Bu satın alım sonrası Fox’un elinde bulunan X-Men evreni de Disney bünyesine katılmış oldu. Elinde son derece kalabalık bir liste bulunan Disney, önümüzdeki yıllarda vizyona girecek olan filmleri için yeni bir takvim yayınladı. Yayınlanan takvim içerisinde yeni Star Wars üçlemesi, 4 Avatar filmi, 1 X-Men filmi ve 1 de yeni Marvel filmi yer alıyor.Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri yeni Avatar ve Star Wars filmlerinin de vizyon tarihinin yer aldığı o liste ile başbaşa bırakalım.Star Wars 10

Vizyon Tarihi: 16 Aralık 2022
Star Wars 11

Vizyon Tarihi: 20 Aralık 2024
Star Wars 12

Vizyon Tarihi: 18 Aralık 2026
Avatar 2

Vizyon Tarihi: 17 Aralık 2021
Avatar 3

Vizyon Tarihi: 22 Aralık 2023
Avatar 4

Vizyon Tarihi: 19 Aralık 2024
Avatar 5

Vizyon Tarihi: 17 Aralık 2027
The New Mutants

Vizyon Tarihi: 3 Nisan 2020
Black Widow

Vizyon Tarihi: Mayıs 2020Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir