22 Nisan 2010 11:01

Avatar'a Eklemeler Geliyor...

Avatar'ın yönetmeni James Cameron, filmle ilgili yeni açıklamalar yaptı...

Yönetmen James Cameron, 20th Century Fox'un Ağustos ayında Avatar'ı yeniden vizyona sokacağını, bu kez filme altı dakikalık özel-effekt sahnelerinin de ekleneceğini açıkladı. Cameron, bir web sitesine yaptığı açıklamada, filmin ilk vizyon tarihinden sonra birkaç hafta daha yayında kalması gerektiğini fakat 3D gösteren salonların azlığından ve salonların Alis Harikalar Diyarında için tutulmuş olduğundan dolayı erken kaldırıldığını, bunun da filmin hasılatına etki ettiğini söyledi.Tam tarih belli olmamakla birlikte, Ağustos'tan sonra uygun bir zamanı kolladıklarını ve 3D salonlarda filmin yeni sahnelerle birlikte yeniden izleyiciyle buluşacağını belirten Cameron, bu tarihe kadar, ülkemizde de satışı başlamış olan DVD ve BlueRay'ler ile filmi evde de izleyebileceğimizi söyledi. Fakat bu filmin izleyicisinin, filmi özellikle sinema salonunda izlemeyi tercih ettiğini, bunun bambaşka bir deneyim olduğunu düşündüklerini bildiğini söyledi.Eklenen sahnelerin, Avatar'ın devamına bir davetiye niteliğinde olduğunu açıklayan Cameron, "Pandora'daki okyanusa odaklanacağım bu kez, oldukça zengin, karmaşık, çılgın ve yaratıcı bir okyanus olacak ve sadece bir yağmur ormanından ibaret olmayacak gördükleriniz.. " diye ekledi.
Yorumlar
  • Açıklamadan da anlaşılacağı gibi hasılat etkilendi diyor. Demekki son ekleme tamamen finansal amaçlı ve gereksiz.

  • 1 dk eklense yine gider izlerim sinema da...

  • Titanic ve Terminator gibi filmleri yapan bir adam nasıl daha fazla para için kendini bu tür komik durumlara düşürür anlamıyorum. Spielbergten sonra o da sinemaseverlere ne katarım değil, onlardan ne koparırım mantığıyla film çekiyor diyecek fazla söz yok. Avatar fiyaskosu, beyazperde gibi sitelerde daha çok yer alarak prim yapıyor diye üzülüyorum sadece.

  • Bari 15 dakika eklensede gitmek için daha çekici bir sebep olsa :)Daha fazla para kaznamak adına yapılan bir giriş daha işte.....

  • 6 dakikalık bir sahneyle bunları yapacağını söylüyorsa var bu işin içinde bir şey...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir