7 Mayıs 2018 08:41

Avengers: Infinity War 1 Milyar Dolar ile dünya hasılat rekoru kırdı!

Film yalnızca 11 günde 1 milyar dolar hasılat elde ettiYapım 11 günde 1 milyar dolarlık hasılat elde ederek, Star Wars: The Force Awakens'in 12 gün ile elde tuttuğu rekoru da kırmayı başardı..Infinity War'ın böyle bir rekor kırması aslında çok şaşırtıcı değil ama filmin hala bazı yoğun nüfuslu ülkelerde vizyona geç girdiğini ya da henüz girmediğini düşünürsek, bu durum kırılan rekorun başarı katsayısını arttırıyor diyebiliriz. Belli ki önümüzdeki günlerde film ile ilgili bolca gişe rekoru haberi okuyacağız.


60'tan fazla Marvel kahramanını biraraya getiren, bilindik fantastik hikayeyi uzayın bilinmeyen galaksilerinden tutup Wakanda'ya kadar yayan devam halkası Avengers: Infinity War /Sonsuzluk Savaşı'nda insanlığın kaderi bir kez daha, insanlık için savaşmaya ant içmiş kahramanlarımızın elinde. Hala izlemediyseniz, kaçırmayın deriz.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir