15 Mayıs 2018 12:45

Avengers: Infinity War, Çin'de nihayet açılışını gerçekleştirdi!

Avengers: Infinity War, ABD'de üçüncü hafta sonunda ABD'de $61,8 milyon hasılat elde ederek gişe liderliğini korudu.Box Office Türkiye verilerine göre Çin'deki açılışının da katkısıyla ABD-Kanada dışında $1 milyar hasılatı geride bırakan Infinity War, şimdiden toplam $1,606 milyar elde ederek dünya genelinde tüm zamanların en çok hasılat toplayan beşinci filmi oldu.


Gösterimdeki altıncı hafta sonunu geride bırakan korku filmi Sessiz Bir Yer ise $6,4 milyonla bu hafta listenin beşinci sırasında yer alan yapım oldu.


Ülkemizde Infinity War'un liderliğiyle geçilen hafta sonunda ikinci sırada vizyonun yeni yapımlarından Kral Şakir Oyun Zamanı yer alırken, 4N1K 2 listenin üçüncü sırasında yer aldı. 37.968 seyirci sayısıyla Ailecek Şaşkınız dördüncü sıraya geçerken beşinci sırada ise Cici Babam yer aldı.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir