2 Mart 2007 12:06

Avrupa Filmleri Ankara'da

Sinetek Avrupa gösterimleri Mart ayında doludizgin!

Ankara Sinema Kültürü Derneği tarafından, Tüze Grup ve Radyo ODTÜ'nün katkılarıyla gerçekleştirilen SineTek Avrupa gösterimleri, Mart ayında da birbirinden iddialı filmlerle Tüze Ankapol Sineması'nda devam ediyor. Orhan Oğuz'un önemli filmlerinden Herşeye Rağmen, Grbavica, Balkan Balkan, Jaime Chávarri'nin en önemli filmlerinden Bisiklete Yazın Binilir ve Sevgili/Dost bu ayın filmleri. 1 Mart Perşembe Saat:19.30Herşeye Rağmen8 Mart Perşembe Saat:19.30Grbavica15 Mart Perşembe Saat:19.30Balkan Balkan22 Mart Perşembe Saat:19.30Bisiklete Yazın Binilir 29 Mart Perşembe Saat:19.30Sevgili/Dost
Yorumlar
  • valla bu büyükşehirlerde yaşayanlar ne şanslılar. ben de festival izlicem diye akraba ziyaretlerinin festival zamanlarına göre ayarlayıp duruyorum senelerdir. Kıskanıyorum!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir