23 Kasım 2006 11:49

Avustralya

Baz Luhrmann, Kidman ve Jackman ile setlere döndü!

2001'in hit filmlerinden Kırmızı Değirmen'i çektiğinden beri kamera arkasına geçmeyen sıkı yönetmen Baz Luhrmann, nihayet yeni projesine bir isim verdi: Australia'nın çekimleri Şubat ayında başlıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Nicole Kidman ve Hugh Jackman gibi iki önemli isim var!Baz Luhrmann bize İkinci Dünya Savaşı öncesinde kuzey Avustralya'da yaşanan bir öykü anlatacak. İngiliz aristokratı Kidman ve söför Jackman, tehdit altındaki yüzlerce büyükbaş hayvanı yanlarına alarak uzun ve romantik bir yolculuğa çıkacak. Projenin başlangıç aşamasında, Jackman'ın rolü için Russell Crowe düşünülmüştü. En sonunda, Kidman ve Jackman'ın epik ve romantik filmin aşıkları olmasına karar verildi.
Yorumlar
  • Uzun zamandır bekliyorduk bu projeyi nihayet gerçekleşeceğini duymak sevindirici nitekim ben russel crowe'u daha cok görmek istememe rağman yinede başarılı bir film çıkacağına eminim. N. Kidmanı hep boyle filmlere daha cok yakıştırmışımdır, tarih onu seviyor.

  • kidman yine ortalığı kasıp kavuracağa benziyor.

  • Kidmanın son yıllardaki filmleri oldukça fiyasko artık kendine yakışan bir rol kapması beni sevinderecektir..

  • zaten içinde kidman bulunan herşey kulağa çok hoş geliyor...

  • Ne zamandır beklenen bir film projesi olmasına rağmen çekimlerin şubatta başlamasının nedeni Oscarlarda iddaalı bir yapım olacağının belirtiyor. Film 2007 Aralık ayında gösterime girerse şayet Nicole Kidman adaylık kapabilir. Hugh Jackman da biraz kasıntı oynamazsa ona da bir adaylık olabilir. Sanmıyorum ya.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir