18 Ocak 2011 01:00

'Ayin' filmine özel hediyeler

Warner Bros. Pictures ve Mynet Sinema işbirliğiyle 'Ayin/The Rite' filminin çok özel hediyelerini kazanmak ister misiniz..

11 Şubat'ta vizyona girecek olan 'Ayin / The Rite' filminin konusu şöyle:

Çok tartışılan şeytan çıkarma uygulaması ve kendi inancı hakkında şüphe duymasına rağmen şeytan çıkarma ayinlerini incelemesi için Vatikan'a gönderilen ilahiyat fakültesi öğrencisi Michael Kovak'ın (Colin O’Donoghue) öyküsünü anlatıyor. Şüpheciliğini bir zırh gibi kuşanan Michael, ele geçirilme vakalarının ardında iblisleri değil, psikiyatrik öğeleri aramaları konusunda üstlerine meydan okur. Ancak alışılmışın dışında yöntemler uygulaması ve yaptığı binlerce şeytan çıkarma ayini ile tanınan Peder Lucas'ın (Anthony Hopkins) yanına gönderildiğinde, Michael'ın zırhı çatlamaya başlar. Peder Lucas'ın bile becerilerinin yetersiz kaldığı bir vakayla karıştığında, açıklayamadığı veya denetleyemediği bir olaya ve inandığı her şeyi sorgulamasına neden olacak kadar şiddetli ve korkutucu bir kötülüğe tanık olur.

11 Şubat’ta Sinemalarda! 'Ayin / The Rite' filminin hediyelerini kazanmak için yapmanız gereken çok basit.

Sorumuzun doğru yanıtını ve Mynet kullanıcı adını SinemaEditor@mynet.com adresine mail atan 10. 20. 30. 100.. şanslı Mynet üyemiz 'Ayin / The Rite' filminin çok özel hediyelerini kazanma şansı bulacak!


Hediyeleri görmek için tıklayınız..

Soru: 'Ayin / The Rite' filminin yönetmenliğini üstlenen ayrıca John Cusack’ın rol aldığ 1408 ve Clive Owen’ın rol aldığı Derailed filmlerini de yöneten, gelecek vaad eden İsveçli yönetmen kimdir?

A) Mikael Hafstrom
B) Matt Greenberg
C) Scott Alexander
D) James Siegel


Film hakkında detaylı bilgi ve resmi sitesi için tıklayınız..
© 2011 Warner Bros. Entertainment. All rights reserved.

UYARILAR:
• 10 adet t-shirt, 5 adet ajanda, 3 adet şemsiye, 5 adet USB bileklik sorumuzun doğru cevabını veren 10.20.30..100. Mynet Sinema kullanıcısına kargo ile gönderilecektir.
•Mynet Sinema kullanıcıları hediyeler için sorunun cevabını mail atarak başvuruda bulunabilirler.
• Son başvuru tarihi, 9 Şubat Salı günüdür.
• Hediye kazananlara e-mail yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir