12 Haziran 2006 11:07

Aynı Çatı Altında

Disney neler neler planlamış?

Walt Disney Pictures, Alex Martinez Kondracke'ye ilk yönetmenlik denemesi için fırsat verdi. Kondracke, bir Latin aile komedisi olan Mi Casa, Su Casa'nın hem senaryosunu yazacak hem de yönetmenliğini üstlenecek.Kondracke, bir siyaset bilimci olan babaya sahip ve ilk filminde büyük ölçüde kendi hayat hikayesini sinemaya taşımayı planlıyor. Mi Casa, Su Casa'da; aynı çatı altında yaşayan farklı kültürlerin çatışmasını izleyeceğiz.
Yorumlar
  • filmi bekiyoruz.başarılı olursa waltdisney peşini bırakmaz.aslında böyle,adı pek duyulmamış yönetmenlerede şans verilmelidir..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir