16 Ekim 2014 00:00

Azazil: Düğüm 2 geliyor

Azazil: Düğüm filminin ikincisi için çalışmalar 2015'te başlayacak.

Geçtiğimiz Ağustos ayında vizyona giren Azazil: Düğüm filminin yapımcısı Burak Memişoğlu, 2015'te filmin ikincisi için hazırlıklara başlanacağını açıkladı.

Korku/gerilim türündeki filmle ilgili birçok yorum aldıklarını belirten Memişoğlu, bu yorumlara yönelik seyircilerin kafasındaki soru işaretlerini gidermek istediğini söyledi. "Yerli yapım korku filmlerinin konularının aynı olduğuna" yönelik eleştirilere değinen Memişoğlu, yabancı yapımlarda da bu konuların işlendiğinin altını çizdi. Memişoğlu, "Birebir yaşadığım, şahit olduğum esrarengiz olayları, sinemaseverler ile beyazperdede buluşturmaya devam edeceğim" diye konuştu.

29 Ağustos'ta vizyona giren Azazil: Düğüm filminin konusu şöyle: "Sinem, anne ve babası vefat ettikten sonra ailesinden kalan evde teyzesi ve eniştesi ile yaşamaktadır. Üniversiteden sevgilisi Akın ile mutlu bir ilişkisi vardır. Bir gün Akın’la arabada giderlerken bir köpeğe çarparak ölümüne yol açarlar. O günden itibaren Sinem için kabus dolu anlar arka arkaya yaşanır."

Film, toplamda 173 bin 172 seyirciye ulaştı.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir