31 Temmuz 2003 11:34

Azkaban'dan Yeni Kaçanlar!!!

Harry Potter'ın son filminden müthiş görüntüler!!!

Vizyona girmesi için 2004 yazını beklediğimiz Harry Potter ve Azkaban Tutsağı'nın çekimleri Meksikalı yönetmen Alfonso Cuarón'un idaresinde hızla sürerken; Newsweek ve The Sun'da yayınlanan filmden kareler epey heyecan yaratacağa benziyor!Amerikan Newsweek dergisindeki geniş çaplı makalede, filmin setinden ayrıntıların yanısıra, oyuncuların ve yönetmenin özel yaşamına uzanan bir perspektifte pasajlar yer aldı. Aydınlık bölümleri geride bırakan Harry Potter filmlerinin artık Colombus gibi bir "aile" yönetmeni yerine Cuarón'a emanet edilmiş olmasını savunan dergide, ruh yiyici Dementor'ların yaratılması için tasarımcıların 6 aya yakın emek harcadığına benzer yapım notlarına da yer verildi.İngiliz The Sun ise, online edisyonunda, yazıdan ziyade resim ağırlıklı bir içerik sundu ve küçük kahramanlarımızı çarpıcı durumlar içerisinde gösteren resimleri yayınladı. (yukarıda ve aşağıda)Yorumlar
  • Ben flimin gösterim tarihini öğrendikyen sonra zaman sanki daha yavaş akmaya başladı. Sabırsızlanıyorum. Muhteşem olacak.

  • filmler gittikçe mükemmelleşiyor.umarım 7 filmide çekilir.

  • bu film muhteşem olacak bence, sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir