13 Kasım 2006 10:50

Babalar Ölümsüzdür

Yeni kitaplar yeni filmleri çağırıyor!

Baba 4 projesi sizi de heyecanlandırıyor mu? The Godfather Returns isimli kitabın gördüğü yoğun ilgiden sonra yeni filmlere kesin gözüyle bakılıyor ve uzun bir süredir seriye yeni filmler çekilmesi bekleniyor. Hatta bir dönem Anthony LaPaglia'nın rol alacağı bir projeden söz edilmişti. Nihayet resmi sayılabilecek bazı haberler gün yüzüne çıkmaya başladı: Mark Winegardner'ın yazdığı The Godfather Returns ve The Godfather's Revenge iki ayrı sinema filmine uyarlanabilir!The Godfather Returns, Baba filmlerinin arasında geçen bir öykü olduğu için pek çok karakter yeni oyuncular tarafından canlandırılacak. The Godfather's Revenge ise seri öncesine uzandığından benzer bir sorunu yaşamayacak.Francis Ford Coppola Baba koltuğuna geri döner mi dersiniz? Baba klasiklerini yaratan usta bu aralar yapımını ve yönetimini üstleneceği pek çok projeyle meşgul. En güzeli genç ustalardan birinin iyi bir senaryoyla bu işi üstlenmesi olacak.
Yorumlar
  • 1992de Coppola,3 Baba filmindeki 3 hikayeyi harmanlayarak bir "trilogy-video" filmi oluşturmuştu.Yaklaşık 10 saat süren bu film,Mario Puzonun roman serisinin yanı sıra,Puzonun yazdığı bir takım yeni sahneleri de barındırıyordu.Ben onu izlemedim de,olası bir Baba 4 hem bu meşhur trilogyyi hiçe sayar,hem de berbat olur.Eğer Coppola yönetecekse ne ala,fakat bence artık Brandoyu rahat uyutmanın vakti gelmiştir.

  • Ya iyi bir film çekerler ama asla Baba 1 veya baba 2 kadar harika,mükemmel olmaz.Ya Marlon Brando öldü artık Baba efsanesi bitmiştir.Tamı tamına bir Efsane.Bundan sonra yapabilecekleri tek şey bir video oyunu yapmak.Babanın tüm seriyi içeren.(EA Gamesin yaptığı çok kötü değildi ama ''Mükemmel'' olamadığı için Baba'ya hakaretti.)Güzel ve kaliteli bir Baba oyunu bekliyoruz.Mafia oyununun yapımcıları bu seferki Baba oyununu yapabilirler.Ama artık şöyle kaliteli uğraşılmış bir oyun istiyoruz.Babaların Babasına selamlar. :)

  • Bence saçmalık ne yani al pacinosuz babamı çekecekler. al pacino olmadan godfather olmaz dünyanın en iyi filmini 4. seri çekerlerse batırırlar bence.

  • bence güzel olcaksa cekılsin andy garcia da kötü oyuncu degil leonardo di caprioda filme renk katacak oyunculardan birisi olur bence cekılsin güzel olur..................?????

  • Bir baba filmleri hayranı olarak tek kelime söylicem 3 filmide gercekten harika eger bu filmide begenmeyen varsa o sahısa dencek söz bulamıyorum.............................??????????

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir