3 Ocak 2005 14:23

Babaların Karşılaşması Rekora Doymuyor

Bu yılbaşı Orta Dünyayı bile unutturdu

Zor Baba'nın devam filmi Meet the Fockers'ın dev kadrosuyla Noel haftasında vizyona girdiğini ve 44.7 milyon dolarla rekor kırdığını duyurmuştuk. Babalar ikinci haftaları olan yılbaşında da gişede istikrarlı olduklarını gösterdi ve iki yeni rekora daha imza attı.Yılbaşı arifesinde 12.2 milyon dolar kazanan Meet the Fockers, dört yıl önce Yeni Hayat'ın 8.5 milyon dolarla elde ettiği rekoru kırmış oldu. Yılbaşı günü ise, geçen yıl 12.8 milyon dolar kazanan Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü'nü, 18 milyon dolarla aşan film tüm zamanların en iyi yılbaşı hasılatını elde etti. Böylece haftasonu toplamında 42.8 milyon dolara ulaşan filmin 12 günlük toplam hasılatı 163.4 milyon dolar oldu.Zor babaları takip eden Talihsiz Serüvenler Dizisi ise, yılbaşına denk gelen haftasonunda 14.7 milyon dolar kazanarak 94.8 milyon dolara ulaştı. Box Office listesindek, üçüncü film, 11.2 milyon dolarla 33.9 milyon dolara ulaşan The Aviator.
Yorumlar
  • Bu rekorlar az bile.

  • Sonuç şaşırtıcı değil sinemaya tamamıyle eğlence gözüyle bakan amerikalı izleyiciler için eğlence olsun yeter.Meet the fockers'de de bu unsur bol bol bulunduğu için zirvede kapadı 2 haftayı.

  • Bu filmde bol bol mükemmel performans izleyeceğiz...Çok güzel olacak.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir