29 Temmuz 2005 09:41

Babasız Kaldılar

Mutantların kötü talihinde bir değişiklik yok

Bryan Singer'ın Superman'e transfer oluşuyla sahipsiz kalan mutantların başına Matthew Vaughn'un geçmesiyle rahatlamıştık. Ancak X-Men'in yeni yönetmeni de X-Men 3'ten ayrıldığını duyurdu.Guy Ritchie'nin yapımcısı olarak tanıdığımız, daha sonraysa Layer Cake'e imza atarak yönetmenliğini de sergileyen Vaughn, filmden sadece özel nedenlerle ayrılmış.20th Century Fox yaptığı açıklamada Vaughn'un Londra'da yaşadığını ancak filmin Amerika'da çekileceğini anattı. Ön yapım aşamasında Los Angeles-Londra hattında mekik dokuyan ünlü yönetmen, çekimler başladıktan sonra tamamen Amerika'ya taşınması gerektiğini farkedince projeden ayrılmış.Claudia Schiffer'la evil olan iki çocuk babası Vaughn zaten magazin basınında da ailesine olan düşkünlüğü ile tanınıyordu. Ancak aynı sahiplenmeyi mutantlara karşı hissetmeyince X adamlarımız bir kez daha babasız kaldılar.
Yorumlar
  • singer kadar iyi bir yönetmen olabilirdi.nedense x men i kimse sahiplenmiyor. ne istir bu anlamadim

  • wolverine ile süpermen'i kapıştıracaksın böylece Singer nasıl bir hata yaptığını görecek...

  • yazık bu x-mene ya ne güzel 3,süü de görecektik.

  • Aslında bir yapımcı olan Vaughn, her ne kadar ilk -ve tek- yönetmenlik denemesi LAYER CAKE ile İngiltere'de yılın yönetmeyi başardıysa da,; BRYAN SINGER gibi gerçek bir "sinemacı"nın yerdini dolduramayacağı açıktı.BEN SEVİNDİM!!! ;)

  • olamaz ya x men gibi bir efsane yönetmen bulamıyorsa ayıp süperman yüzünden wolverini seyredemeyecegim tuh be...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir