25 Eylül 2009 10:12

Bağımsız Ruhlar

Spirit Award adayları açıklandı. Üç yapım ödüllere ağırlığını koydu...

Bağımsız sinemanın en iyilerinin ödüllendirildiği Bağımsız Ruh Ödüllerinde bu sene Rachel Getting Married, Ballast ve Frozen River öne çıktı. Altışar adaylık alan filmlerin en büyük özelliği hayli düşük bütçeli olmaları. Bu duruma dair, ekonomik krize paralel olarak düşük bütçeli sinemacılığın desteklendiği yorumu yapılıyor. En İyi Film adayları; Ballast, Frozen River, Rachel Getting Married, Wendy and Lucy ve The Wrestler'den oluşuyor.
Yorumlar
  • Bağımsız bir ödül törenine bağımsız, düşük bütçeli filmlerin damgasını vurması gayet doğal karşılanabilecek bir durum. Bunun ekonomik krizle pek alakası olduğunu sanmıyorum. Adaylık alan filmler bu yıl bir cok ödül töreninde sıkça adlarından bahsettirdiler. İyi olan ve bağımsız olan kazansın diyelim...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir