8 Haziran 2018 09:58

Bak Şu Bücüre geliyor!

BKM'nin yeni yapımlarından Bak Şu Bücüre'nin çekimleri başladıLevent Kırca ile Oya Başar’ın oğlu Umut Kırca, ikinci uzun metraj filmi Bak Şu Bücüre için kolları sıvadı.2016 yapımlı El Değmemiş Aşk filmiyle ilk yönetmenlik denemesini yapmış olan Umut Kırca, kadrosunda Seçkin Özdemir, Taner Barlas, Seren Şirince, Durul Bazan, Hamdi Kahraman ve Ali Razı Tanyeli'nin bulunduğu Bak Şu Bücüre için kolları sıvadı.


Film, küçük siber uzman Umut’un ailesini bulmaya çalışırken İstanbul’u birbirine katmasını konu alacak.İftarlık Gazoz, Bizim Köyün Şarkısı gibi yapımlarda da rol alan ve Güldüy Güldüy Show programı oyuncularından olan Berat Efe Parlar, Bak Şu Bücüre'de Umut'u canlandırıyor.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir