7 Eylül 2005 07:28

Bana Frodo Demeyin

Wood oyunculuğunu göstermek istiyor

Hollywood'da çoğu oyuncu için, aynı hafta içinde farkı filmlerde seyirci karşısına çıkmak kariyerlerini bitirmek için bilinçli bir çaba olarak gösterilir. Genellikle oyuncular gösterime girecek filmlerde birkaç aylık aralı olan filmleri seçmek isterler ki seyircinin oyuncuya karşı ilgisi azalmasın ama durum Reuters 'in verdiği haber'e göre, Elijah Wood için böyle değil. Wood, Yüzüklerin Efendisi üçlemesindeki Frodo karakteri ile dünyaca tanınmıştı. 24 yaşındaki aktör artık üzerine yapışan, Hobbit Forodo imajını silmek için var gücü ile birbirinden farklı filmlerde boy göstermeye başladı. Bunlara örnek son çalışmaları olan Green St. Hooligans ve Everything is Illuminated olarak gösterilebilir.Wood, aktörlük kariyeri ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, farklı roller üzerinden oyunculuğunu geliştirmek ve farklı deneyimler yaşamak istediğini belirtiyor. Wood, Yüzüklerin Efendisi üçlemesi sonrasında, Michel Gondry'nin Eternal Sunshine of the Spotless Mind 'ında tuhaf laboratuar teknisyeni olarak ve seri katil olarak Roberto Rodriguez 'in Sin City 'sinde rol almıştı.
Yorumlar
  • hooligans çok güzel bi filim.bende anaa hobite bak dedim ilk açtığımda ama filim baya başarılı olmuş.tavsiye ederim.

  • Bunu başarabilmesi için frododan daha güçlü ,daha ilgi çekici , daha neşeli bir karakteri canlandırması lazım.Frodo kadar özdeşleşen bir karakter göremediğimiz sürece bu etikettten kurtulamayacak.Bakınız Örnek (Rahmetle anıyoruz);Kemal Sunal = İnek Şaban

  • valla haklı aslında ama bu sözü söyleyeceğine gidip güzel bi filmde güzel bi oyunculuk sergilese daha iyi olurdu.Daha yaşı genç olduğu için bu yakıştırmalar normal!Yüzüklerin efendisi sayesinde oraya geldiğini unutmasa iyi olur

  • Onuu her zamann orta dünyayı kurtaran Shirelı Frodo olarakk hatırlıcaamm.

  • Onu ilk kez Geleceğe Dönüş 2 de gördüm( geleceğe giden marty'ye 80 lerin kafesinde duran silah oyununun nasıl oynandığını soran kırmızı şapkalı çocuk rolündeydi) Sonra North da izledim, daha sonra forver young da ve savaşda... yani o benim hayatımın her kesiminde asla vazgeçmediğim biri oldu. Yüzüklerin efendisi serisini sırf ona olan hayranlığımdan dolayı 1 ayda okuyup bitirdim(hani içinde frodo var ya). Oskar törenlerini belki iki kare görürüm diye izlemek için ertesi gün okulum olduğu halde sabahlayarak izledim. çok uzun zamandır hiç bir filmini izleyemiyorum ama yinede sevgimden bişi eksilmedi. Hayattaki en büyük arzum bir gün onunla tanışmak. ayrıca hepinize sesleniyorum benden fazla sevmeyin sakın onu:)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir