22 Mayıs 2007 11:15

Barbaremake 2008!

Robert Rodriguez de yeniden yapım modasına uydu...

Roger Vadim'in kült Barbarella filminin yeniden çekileceğini daha önce duyurmuştuk. Neal Purvis ve Robert Wade'in senaryosunu yazacağı projeyi, Robert Rodriguez'in yönetmesine karar verildi!Dino De Laurentiis, Barbarella'yı ve içinde yaşadığı dişi dünyayı yeni kuşaklara tanıtacakları için çok heyecanlı olduklarını belirtti.MS 40.000. yüzyılda geçen Barbarella, aynı isimli çizgi romandan yola çıkılarak 1968 yılında çekilmişti. Bakalım Robert Rodriguez, bu kült filmi 21. yüzyıla nasıl uyarlayacak? Merakla bekliyoruz.
Yorumlar
  • Robert Rodriguez filmi bitirdikten sonra bize de izleyip hayran kalmak düşer.

  • Rodiguez ne yapsa izlerim. İyi de olsa kötü de olsa. Sin City'den sonra yönetmen için farklı bir deneyim olacağı kesin. Rodiriguez yöneteceğine göre sıradan bir film izleyemeyeceğiz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir