5 Şubat 2007 13:14

Barbaremake!

Dişi James Bond'un hızlı uzay maceraları...

Hannibal Doğuyor filminin yönetmeni Peter Webber, Barbarella filmini yeniden çekmeye hazırlanıyor. Prodüktör Dino De Laurentiis'in söylediğine göre, uzayda geçen dişi bir James Bond filmi gibi düşünülüyor proje!MS 40.000. yüzyılda geçen ilk Barbarella filmi, aynı isimli çizgi romandan yola çıkılarak 1968 yılında çekilmişti. Durand Durand isimli dahi ve tehlikeli bilim adamını yakalamak için yolculuk yapan "Barbarella" Jane Fonda, yolda karşısına çıkan kötülerden silahlarını, iyilerden ise bedenini esirgemiyordu.
Yorumlar
  • pek umutlu değilim.

  • cok begenmistim ben bu filmi, umarim guzel bisi olur

  • artık bıraksın şu dinozorlar sinema işini de bir kenara çekilsinler. bu adamlar ne zaman film çekmek istese hemen akılarına eski defterler geliyor. orjinalliği bozmayalım (gerçi orjinali de beş para etmezdi!!!!)

  • Bu kültleşmiş filmin yeniden çevrimi!? Hadi bakalım...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir