8 Mayıs 2018 09:32

Barselona Türk Filmleri Festivali'nde Nuri Bilge Ceylan rüzgarı!

Festival,Ebru Ceylan’ın masterclass’ı ve Nuri Bilge Ceylan’ın sunumuyla gerçekleşen Kış Uykusu filminin gösterimiyle başladı.Bu yıl ilk kez düzenlenmekte olan Barselona Türk Filmleri Festivali, fotoğrafçı/senarist Ebru Ceylan’ın masterclass’ı ve yönetmen Nuri Bilge Ceylan’ın sunumuyla gerçekleşen Kış Uykusu filminin gösterimiyle geçtiğimiz günlerde başladı.


17 Mayıs’a kadar devam edecek olan festivalde, Seren Yüce’den Rüzgarda Salınan Nilüfer, Mustafa Kara’dan Kalandar Soğuğu, Fikret Reyhan’dan Sarı Sıcak, Onur Saylak’dan Daha, Tolga Karaçelik’den Sarmaşık, Senem Tüzen’den Ana Yurdu, Mehmet Eryılmaz’dan Misafir ve Selim Evci’den Saklı adlı filmler gösterilecek.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir