10 Ağustos 2007 16:20

Barselona!

Woody Allen ve Penelope Cruz'u buluşturan şehir!

Usta sinemacı Woody Allen, yaşına rağmen genç sinemacılardan daha üretken olmasını neye bağlıyor acaba? Her yıl bir film çekmeye devam eden sinemacı, son dönemde setlerini farklı ülkelerde kuruyor. İngiltere'de çektiği Maç Sayısı ve Scoop ile kimbilir kaçıncı kez takdirimizi topladı.Allen yeni projesini ise daha önce hiç film çekmediği bir yere taşıyor. İspanya'da çekeceği Midnight in Barcelona'ya Penélope Cruz'un katılması ile, bütün gözler detayları bilinmeyen bu projeye döndü!Filmin çekimleri için yaz aylarında ailesiyle beraber Barselona'ya taşınacak olan Allen, Cassandra's Dream ile de İngiltere filmlerine yenisini ekleyecek.
Yorumlar
  • benim anlamadığım şey tanıdığım İspanya'nın farklı şehirlerinden bir kaç ispanyol var ve hiç birisi Penelope'yi beğenmiyor ve Hollywood'un abarttığını söylüyor...Hatta İspanya'da hiç kimse Penelope'yi beğenmezmiş ve hatta Almadovar'ı da...İspanyolların Penelope'nin oyunculuğunun ve aksanının çok kötü olduğunu,ondan 100 kat daha iyi oyuncuların var olduğunu söylerken Hollywood'un bu kadar beğenmesinin nedeni acaba sadece 'dışardan' 'farklı' olması mı?

  • bence gzl bir şey olacak

  • Sadece "Güzel şeyler olabilir" demek eksik olabilir, ben göreceklerimin şaheser olacağından eminim çünkü... Hayır işin tuhaf tarafı Woody Allen'ın zekasının Catherina Zeta-Jones'un güzelliğinden daha çekici olması. Bu güzel kadını bu yaratıcı beyin şekillendirirse tadından yenmez herhalde... Bekleyelim bakalım...

  • Cruz ve Allen... güzel şeyler olabilir

  • Film güzel aslında ama vermekistediii mesajlar biraz karmaşık ama genel de bütünlük,grafikler,kalite sağlanmışGüRkaaN

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir