18 Mayıs 2006 10:55

Başa Bela

Hem orta yaşlı olur hem de aldatılırsan en iyi ilaç O!

GreneStreet Films yeni filmleri Bill'in başrolüne Aaron Eckhartgetirmişti. Variety'nin haberine göre stüdyo, Eckhart'la başrolü paylaşması için Lindsay Lohan'la anlaştı.Orta yaş krizinin eşiğinde olan bir adamın hayatı, karısının onu aldatmasıyla daha da karışır. Üstelik yeni sevgili Internet'te haber yayıncısıdır.Lohan'ın muhtemel avunma silahı olduğunu tahmin ettiğimiz Bill'in kadrosuna katılması için Elizabeth Banks'le görüşmeler devam ediyor.
Yorumlar
  • bence lindsay lohan yeni neslin en önemli en başarılı oyuncularından we bide çok güzel olmasıda onun şansı

  • her gün yeni bir Lindsay Lohan haberi.yetenek namına bir şey oLsa içim gam yemeyecek.haberLeri hazırLayan editörLerimiz arasında Lindsay Lohan hayranı fazLa oLsa gerek :)))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir