13 Mayıs 2003 23:41

Başak Köklükaya Yine İddialı

Geçtiğimiz yıl Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde Üçüncü Sayfa ile en iyi kadın oyuncu ödülü almış olan Başak Köklükaya, bu yıl yine bir Zeki Demirkubuz filmiyle iddialı.Galası dün gece yapılan İtiraf, Demirkubuz'un Karanlığa Dair Öyküler serisinin ikinci filmi. İtiraf'ta sorunlu bir beraberliğin taraflarından birini canlandıran Köklükaya, Üçüncü Sayfa'daki rolünü kolayca benimsemiş olmasına rağmen, bu senaryodaki karakteri kendi hislerine uzak bulduğunu ve daha rolüyle özdeşleşme sürecinin daha zorlayıcı olduğunu söyledi. Filmin gösteriminin ardından Alin Taşçıyan'ın sorularını yanıtlayan Köklükaya, bir ara Demirkubuz'a rolünden vazgeçmek istediğini söylemiş - fakat görünen o ki, vazgeçmemesi iyi olmuş.Film, oyunculuk düzeyiyle dikkat çekti, ancak 25 dakika geç başlayan gala gösteriminde teknik arıza yüzünden 10 dakika kadar ara oluşması organizasyon adına bir eksi idi...Filmin eleştirisi burada.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  • Müslüm tarihe geçti Müslüm tarihe geçti

   Vizyona girmesi heyecanla beklenen ve vizyona girdiği üçüncü hafta, 3 buçuk milyon izleyici sayısına yaklaşan Müslüm filmi sinema tarihine geçti.

  • Güzel yıldız yeni filmine hazırlanıyor Güzel yıldız yeni filmine hazırlanıyor

   İngiliz güzel Lily James, başrolünü Mamma Mia filmindeki rol arkadaşı Dominic Cooper’la paylaşacağı yeni filmi için yapımcılarla masaya oturdu.

  • 16 Kasım vizyona giren filmler 16 Kasım vizyona giren filmler

   Bu hafta sinema salonlarında 4'ü yerli 8 film vizyona girecek. Haftanın dikkat çekenleri 4 kadının hayat mücadelesini konu alan Widows, Burcu Biricik ve Mert Fırat’ın başrollerini paylaştığı Her Şey Seninle Güzel ve Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları.

  • Stan Lee, ölmeden önce bir kahraman üzerinde çalışıyormuş Stan Lee, ölmeden önce bir kahraman üzerinde çalışıyormuş

   Dünyaca ünlü bir çok süper kahraman figürünü yaratan Stan Lee, ölmeden önce yeni bir süper kahraman üzerinde çalıştığı ancak tamamlayamadığı öğrenildi.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir