19 Mayıs 2003 00:19

Basinger'ın Skandalı

Oscar Wilde'ın skandal yaratan ünlü oyunu Lady Windermere's Fan, Beyond şirketi önderliğinde beyazperdeye uyarlanıyor. A Good Woman adını taşıyacak olan proje, Mike Barker'ın yönetmenliğinde çekiliyor. Filme katkıda bulunacak oyunculardan biri de Kim Basinger. Güzel oyuncu, 30'larda geçen yapımda Joseph Fiennes, Scarlett Johansson ve Tom Wilkinson'a eşlik edecek.Wilde'ın oyunu, New York'ta bir aile skandalına karışan bir kadının, olayın ardından Fransız Riviera'sına doğru yaptığı yolculuğu anlatıyor
Yorumlar
  • wilde en sevdiğim yazarlardan birisidir.joseph fiennes ı 'aşık shekspear'dan ziyade 'kapıdaki düşman'da daha çok beğenmiştim ve bence gelecekde en başarılı aktçrlerden birisi olucak.Keza Kim teyze (artık böyle demek gerekecek) kendisini ispatlamış birisi hoş bence 9.5 hafta ile almalıydı ödülünü ama o sene karşısında kim vardı bilemiycem ama gecikmiş bir özür olacak ki l.a confidential ile yrd.oscarı verdiler ama bence haketmemişti o kadar.sonuç itibariyle uzaylı teyzemizle aşık shesperimizi wildenin en ünlü oyunun uyarlamasında görmek için sabırsızlanıyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir