2 Mart 2004 13:32

Başkanlar da Ağlar

Kral, Yeni Zelanda Başkanını mutluluktan ağlattı.

Oscar töreninde aday olduğu 11 daldaki bütün ödülleri toplayarak yarışmanın tarihine geçen Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü, tüm dünyadaki hayranlarını mutlu etti. Fakat şüphesiz, ödüllerin anlamı Yeni Zelanda'da yaşayanlar için çok daha farklı. Üçlemeye gösterdiği yoğun ilgisi bilinen Yeni Zelanda Başbakanı Helen Clark da, filmin aldığı her ödülün ardından gözyaşlarına hakim olamamış. Yaptığı açıklamada, Pazar gecesinin Yeni Zelandalılar için inanılmaz gurur verici bir gün olduğunu belirtiyor.Başkent Wellington'da Oscar törenini birlikte izleyen 750 vatandaşın da, Hobbit ve Elf'ler gibi giyinerek, tam bir orta dünya atmosferi yarattığı söyleniyor. Doğrusu 11-0 biten galibiyet dolu maçın ardından yapılan kutlamaları da oldukça merak ettik.
Yorumlar
  • genetikçi +yüzmilyarbeşyüztrilyonüçyüzbin

  • illa 11 Oscar'a gerek yok ki. Misal 'Uzak' için sevinç gözyaşları dökmek mümkün. Ha yönetenlerimizin pek alakası olmayabilir o ayrı :))

  • ah nere o günler.

  • Keşke bizimde ulusça desteklediğimiz bir yönetmenimiz ve projemiz olsada başkalarınınkine ağzımız sulanarak bakmak zorunda kalmasak.

  • Bizim bu tarz bir başarıyı yakalayacağımıza ben sahsen pek ihtimal vermiyorum.Bizim sinemamız vizontele :tuubaa dan ibaret...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir