2 Kasım 2006 12:33

Başkent Galaları

Şimdi Ankara'da olmak vardı...

03-09 Kasım tarihleri arasında Ankara'da bulunan 12. Avrupa Filmleri Festivali Türk Sineması'nın en yeni örneklerini ilk defa Ankaralı izleyiciyle buluşturuyor!Takva, Eve Dönüş, Kader, Cenneti Beklerken ve Dondurmam Gaymak'ın galaları, yönetmen ve oyuncuların da katılımı ile Kızılay Büyülüfener Sineması'nda yapılacak. Ayrıca festival'in konaklama sponsoru Limak Ambassodore Hotel'de 3 Kasım Cuma günü saat 13:30′da basın toplantısı, 5 Kasım Pazar ise saat 11:00-13:00 saatleri arasında özel bir "brunch" düzenlenecek. Son dönemin en çok merak edilen yapımları Antalya'dan sonra ilk defa Ankara'da. Filmleri vizyondan önce izlemeyi sevenler için bu fırsat kaçmaz!
Yorumlar
  • Yüreğim Ankara'da ama bedenim buralarda,yazık...

  • ankara da olmak güzelde arkadaşlar takva filmi için yer ayırtma girişiminizin yerlerimiz doldu cevabı karşısında 1 aralık ın iple çekilmesine sebebiyet veren üzücü durum.

  • Ankarada oturan sinemaseverler için kaçırılmaz fırsat..

  • ahh ahh gerçekten ankarada olmak vardı:))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir