25 Eylül 2009 10:12

Batman Bulmacaları

Johnny Depp, The Riddler; Philip Seymour Hoffman, Penguen olarak dönebilir...

Sinema dünyası yeni Batman projesiyle ilgili bilgilerin peşine düştü bu aralar. Christopher Nolan tatilde olduğu için net bir bilgi alınabilmiş değil ve haliyle dedikodular havada uçuyor. Fakat yakın zamanda ilginç bir olay yaşandı. Michael Caine Warner Bros.'u ziyarete gidiyor ve yeni bir Batman filmi yapıp yapmayacaklarını soruyor. Olumlu cevap alınca, Heath Ledger'ı nasıl aşacaklarını soruyor. Yanıt ise son dönemdeki dedikoduları olumlu çıkarar nitelikte: "Johnny Depp, The Riddler; Philip Seymour Hoffman, Penguen rolüne gelirse..."Her ne kadar Caine cevabı bizzat şirketin üst düzeyinden almış olsa da, resmi açıklama olmadığını söyleyelim. Fakat bu oyuncular ve roller gerçekse, boynuz kulağı bile geçebilir.
Yorumlar
  • DAaha son filmin esintileri sinema salonlarını terk etmemişken bu ne hız. Yangından mal kaçırır gibi, zamanla herşey netleşir fazla acele etmeye gerek yok.

  • olursa iyi olur diye düşünüorum

  • Yeni iflmde Riddler olması harika olur... Ama şöyle bir durum varki Riddler ile Penguen aynı filmde olmaz olamaz ikiside önemli düşmanlar ayrı filmlerde bulunsalar daha iyi... Pengueni diğer filme saklasalar daha iyi olur... :) Bu arada Riddler karakteri için Depp çok uygun ama Jim Carrey tam oturuyordu bu karaktere...

  • Christopher Nolan bu işi her türlü başarır...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir