11 Ocak 2016 03:03

Batman v Superman'de dramatik kaza sahnesi

'Kanın akıyor mu?' diye sordu Batman...

2016'nın merakla beklenen süper kahraman filmlerinden biri olan Batman v Superman filminin fragmanından etkileyici bir araba kazası sahnesi yayınlandı.


Dünya gerçekte ne tür bir kahramana ihitiyaç duyduğuna karar vermek için çabalarken, kontrolsüz hareket eden Superman'in eylemlerinden duyulan endişe, Gotham Şehri’nin sahip olduğu, zorlu ve güçlü, ama yasa dışı, gönüllü koruma görevlisini, Metropol’ün modern zamanlardaki en saygı değer kurtarıcısı yapmıştır: BatmanFilmin konusu bu ya iki süper kahraman arasında bir soğukluk var haliyle filmde. Filmin tümü bu çekişme üzerine kurulu olmasa da Superman'in tanrıvari gücünün (tıpkı Thor gibi) diğer süper kahramanlar tarafından içten içe kıskanıldığını hissetmişsinizdir.Batman acayip teknolojik ve lüks arabasıyla Superman'e travmatik bir şekilde çarpmasına rağmen Superman sadece rüzgar esmiş gibi davranıyor. Bunun üzerine Batman "Kanın akıyor mu?" diye soruyor uzaylı oluşuna gönderme yaparak.Ona cevap verme gereği duymadan oradan uçan Superman'in ardından da "Akacak..." diyor.Bu karizmatik kavga sizi Batman v Superman: Adaletin Şafağı için daha da heyecanlandırdıysa 25 Mart 2016 sizin gününüz!


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir