25 Eylül 2009 10:12

Batman Yasağı

Facebook, Batman'li isimleri yasaklıyor. Gerçek adınız Batman olsa bile...

Arlington, Virginia'da yaşayan bir terapist durduk yerde Facebook'tan atılmış. Bunun sebebi ise terapistin tam adını kullanmış olması, yani, "Caitlin Batman Shaw." Öte yandan, akrabalık ilişkisi olmayan Miranda Batman isimli kullanıcının da aynı sorunu yaşadığı söyleniyor.Facebook, markaların da hakkını gözeterek sahte isimleri bulup ortaya çıkarmak için büyük bir çaba gösteriyor. Fakat arada tek hatası ismini dürüstçe yazmak olan bazı kullanıcılar da kaynıyor. Bu arada facebook'ta gördüğümüz kadarıyla soyadı (haliyle) Batman olan pek çok yerli kullanıcı da mevcut. Onlara bol şans diliyoruz!
Yorumlar
  • Girmeyin şu salaq siteye be insanlar ısım bıle uyduramıo gırın netlog a aynısı hemde herkes ıstedıgı resmı yukluo markalar kısmı bıle var sadece terbıyesız ve kufurlu seyler kaldırılıo coca cola bile var yanı

  • bence tamamen kapansin :)

  • ne büyük saçmalık ya!!! oldu o zaman, mesela Günaydın soyadlıları yasaklayalım, gazate eki adı diye... hiç güleceğim yoktu ya, Türklerden de kesin yasaklanan olur.Batmanlı Mustafa adında biri varsa falan yandı. mazallah...

  • saçmalık... muhtemel o adamların Batman isim ya da soyadları Batman serisinin çıkmasından önce idi. Ben olsam dava açarım.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir