23 Haziran 2005 08:36

Batman'in Aşkı Gölgelendi

Kara Şövalyenin dönüşünde Tom Cruise engeli

Batman efsanesi daha ilk hafta sonunda 71.1 milyon dolarlık bir dönüş yapınca yapımcılar da bir kez daha dönmeye karar verdi. Batman Başlıyor'a devam filminin çekilmesi kesinleşirken tüm kadroyla masaya oturuldu ama aşk sarhoşu Katie Holmes yeni ekipte yok.Christian Bale'ı yeniden Batman, Michael Caine'i Alfred ve Morgan Freeman'ı bir kez daha Lucius Fox olarak izleyeceğimiz bir sonraki Batman macerasının kötü adamının ise Joker olması planlanıyor.NTVMSNBC'nin bildirdiğine göre Batman Başlıyor'da Rachel'ı canlandıran Katie Holmes'ün hayatının fazlaca sansasyonel olması filmin başarısına gölge düşürmüş. Son olarak Tom Cruise'le bayağı gürültülü bir nişanlanma yaşayan Holmes'un hayatı artık Batman'e uymadığı için bir sonraki filmin Rachel'sız olması kararlaştırılmış.
Yorumlar
  • joker karakterinin Jack Nicholson olması belki daha yerinde olabilirdi...

  • Devam filmi yapmasınlar ya :( Eski filmlere bağlandı ve bitti işte. Eski filmlerin yenilerini çekmek gibi bşi olcak ve sonuçta hikaye belli ölçüde aynı olacak. Para için... Hiç doğru değil bence.

  • Katie Holmes'un özel hayatındaki sansasyonlar filmin başarısına (Başarı derken izleyici sayısına)gölge düşürmez ,aksine izleyici sayısını artırır.Katie holmes'un kadrodan çıkarılması çok saçma.ayrıca joker için Colin Farrell çok iyi bir seçim.O ,çok yetenekli bir oyuncu

  • tamamen gereksiz proje tim burton a ayıp

  • Mugu Colin Farrell i joker için önermissin gercekden çok iyi bir aktor ama şöle bir olay var,Jack Nicholsan Joker karakterini o kadar iyi oynadıki şu saatden sonra o oyunculuğun üstüne kimse bir şey ekliyemez ayrıyeten gerçekden ilk Batman filmi yönetmeniyle olsun oyuncularıyla olsun mükemmeldi şimdi kalkıp böyle bütün Batman fanatiklerinin el üstünde tutduğu bir filmi tekrarlamak ne derece mantıklı bilemiyorum,çünkü mükemmel olan bir şeyin üstüne bir şey ekliyemezsiniz katamazsınız gölgesinde kalırsınız.Not:kimse bana film ilk filmden farklı olucak senaryo ona benzemiycek demesin çünkü zaten Joker karakterini filme dahil etdiğiniz zaman otamatik olarak ilk filmi tekrar etmis olursunuz (bence).

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.