25 Eylül 2009 10:12

Batsın Bu Dünya!

Mithat Alam Film Merkezi Bahar Tatili'ni bir efsaneyle sona erdiriyor...

Mithat Alam Film Merkezi Bahar Tatili'ni bir efsaneyle sona erdiriyor. Müziğin en büyük isimlerinden Orhan Gencebay önce bir filmiyle, 1975 yapımı Osman F. Seden filmi Batsın Bu Dünya ile, sonra da söyleşisiyle Mithat Alam Film Merkezi'nin konuğu oluyor. 5 Mayıs Salı günü saat 18.00'de gerçekleştirilecek filmde Orhan Gencebay'a Müjde Ar eşlik ediyor. 6 Mayıs Çarşamba günü saat 18.00'de Roll Dergisi'nden Derya Bengi'nin moderatörlüğünde gerçekleşecek söyleşide ise Orhan Gencebay'ın sanat hayatı, sineması, film müzikleri ve hayatı konuşulacak. Söyleşi için yer kuponları 6 Mayıs Çarşamba saat 09.30'dan itibaren Mithat Alam Film Merkezi'nden alınabilir.
Yorumlar
  • Büyüksün Orhan Abi...Yazıklar olsun, yazıklar olsunKaderin böylesine, yazıklar olsunHerşey karanlık, nerde insanlıkKula kulluk edene yazıklar olsun.Batsın bu dünya, bitsin bu rüyaAğlatıp da gülene, yazıklar olsunDolmamış çileler, yaşanmamış dertlerHasret çeken gönül, benim mi olsun..Ben ne yaptım, kader sana Mahkum etti, beni bana Her nefeste, bin sitem var Şikayetim yaradana, şikayetim yaradana.Şaşıran sen mi yoksa ben mi, anlayamadım Öyle bir dert verdin ki, kendime gelemedimÇıkmaz bir sokaktayım, yolumu bulamadımOf...of...of...of...of...of..of..of.....Ben mi yarattım, ben mi yarattımDerdi ızdırabı, ben mi yarattım Günah zevk olmuşsa, vefa yorulmuşsaDüzen bozulmuşsa, ben mi yarattım. Batsın bu dünya, bitsin bu rüya Aşksız geçen ömrüme, yazıklar olsun Dolmamış çileler, yaşanmamış dertler Hasret çeken gönül, benim mi olsun. Ben ne yaptım, kader sana Mahkum etti, beni bana Her nefeste, bin sitem var Şikayetim yaradana, şikayetim yaradana. Şaşıran sen mi yoksa ben mi, anlayamadım Öyle bir dert verdin ki, kendime gelemedim Çıkmaz bir sokaktayım, yolumu bulamadım Of...of...of...of...of...of..of..of.....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir