13 Mayıs 2003 23:41

Bay Smith Yine Washington'da, Spacey ve Crowe Birarada

Frank Capra'nın 1939 tarihli klasiği MR. SMITH GOES TO WASHINGTON günümüze uyarlanıyor.Safdil ve iyi niyetli bir genç adamın senatoya seçilmesiyle birlikte başına gelenler, senarist John Turteltaub'un yazdığı HONEST ABE'e (Dürüst Abe) esin kaynağı oldu.Başroller, Kevin Spacey ve Russell Crowe'a önerilmiş durumda. Kimin kurt politikacıyı, kimin kahramanı canlandıracağını söylemeye gerek yok sanırız.Filmin 2001 yılı içinde çekilip 2002'de vizyona girmesi planlanıyor...
Yorumlar
  • Gerçeğe yansıyan bir proje olsaydı, ne kadar güzel olurdu. Spacey ve Crowe bir kez daha bir arada görmek sevindirici olurdu.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir