1 Ağustos 2005 10:46

Bay Ve Bayan Affleck

Ne korkuyorlar ne de pes ediyorlar

Korkusuz'un setinde başlayan aşk bu sayfalarda tanık olduğunuz gibi Ben Affleck ve Jennifer Garner'ın dünya evine girmesiyle noktalanmıştı. Hollywood'un en yeni çifti bebekleri için geri sayıma devam ederken Korkusuz ve Elektra'nın devam filmlerini de unutmadılar.Moviheole'ün bildirdiğine göre Bayan Affleck, Elektra için hazırlıklara devam ediyor. Ancak konuyla ilgili açıklama yapan Garner bundan o kadar emin değil. ''Rob Bowman'ın bir devam filmi istediğini ve hatta kullanılması düşünülen bir senaryo bile olduğunu biliyorum ancak Marvel'ın çok istekli olduğunu zannetmiyorum'' diyen güzel yıldız şimdilik biraz daha beklenilebileceğini gösterdi.Eşinin işleri hakkında da konuşmakta çekinmeyen Garner, Korkusuz 2'nin ön yapım aşamasında olduğunu ancak henüz çok çok başında bir proje olduğunu da söylemeyi ihmal etmemiş. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz, gözünüz Beyazperde.com'da olsun.
Yorumlar
  • j.loyla bnce fazla yakışmıorlardı.jeniffer garner summere phoenixede elti oldu.demekki artık sevdiğim aktrislerin başında jende gelcek.

  • ya bu çift mükemmel bir çift ...jennifer garner ve ben affleck hollywood un en gözde çiftlerinin başında..reytinglerden bu açıkca belli oluyor sanırım..bu ikilinin her projesini merakla bekliyorum....jennifer garner mükemmeL bir oyuncu ve aynı fikri edinmek için ben affleck için de olumsuz anlamda önyargılı olmamalıyız bence..jennifer lopez tam bir sarsıntıydı ..ama bence şimdi ben affleck eski günlerini aratmıyacaktır..çünkü artık şirinmi şirin güzel mi güzel gamzeli bir hatunu var daha ne olsun dimi ama?beyaz perde yetkilileri bu ikili hakkında daha çok haber istiyoruz YAHu...her projelerini büyük bir sabırsızlıkla sonuçlanmasını bekliyorum...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir