27 Nisan 2006 12:12

Bay Ve Bayan Pitt

Amerika çökerken yıldızlar ne yapacak?

Lionsgate, Ayn Rand'ın 1957'de yayınlanan romanı Atlas Shrugged'ın beyazperde haklarını satın aldı. Variety'nin haberine göre beyazperdeye uyarlanacak yapımın başrollerini Angelina Jolie ve Brad Pitt'in paylaşacağı konuşuluyor.Rusya doğumlu bir yazar olan Rand romanında, kendi dünya görüşü ve felsefesi doğrultusunda, Amerika'nın girdiği ekonomik bir bunalım ve sonrasında yaşanan çöküşte yaşanabilecekleri değerlendiriyor.Rand'ın romanı yayınlandığı günden beri birçok tartışmayı beraberinde getirmiş olsa da, esas tartışmayı 11 Eylül'den sonra başlattı. Çünkü bir çok Amerikalı artık anlatılanların yaşanabileceğine inanıyor.1100 sayfalık romanın zor bir senaryo çalışması gerektireceği kesin. Atlas Shrugged'la ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.
Yorumlar
  • beklicez ve görecez ona göre yorurumuzu yapacaz

  • bilemiyorum,senaryo iyiye benziyor ama anjelina jolie ve brad pitt'i tekrar çift olarak bir filmde görmek benim ilgimi çekmiyor.

  • şimdiye kadar birçok çift aynı filmde oynadıktan sonra ilişkilerini bitirdi...angelina jolie & Brad pitt film sayesinde beraber oldular ama birlikte çekecekleri başka bir filmin aynı etkiyi yaratacağı konusunda kuşkuluyum.

  • bilmiyorum bundan önceki filmleri pek başarılı olmamamıştı reklamı süperdi bunuda güzel bir reklamla sunup sonunda güzel bişi çıkmamasından a-korkuyorum onun için kolaykolay sinemaya bu film için gitmem

  • beraber bir film daha iyi olucaktır:)Konu da güsel...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir